Aktuality 2018

Ahojte ženy so záujmom o Powerjógu alebo o Mohendžodaro- tantrajógu pre ženy,


Ak sa chcete pridať na Powerjógu tak v sekcii Powerjoga/rezervácia nájdete odklik na rezervačný systém. Zatiaľ cvičíme raz týždenne Pondelky od 18,45.

Zvyčajne je dosť obsadené, niekedy menej. Moju klientelu tvoria skôr stále klientky, ktoré sa aj obmieňajú po sezónach :)

Tempo je skôr dynamickejšie, na konci vždy aspoň 10 min.relaxácia pri krásnej jemnej hudbe.


Ak máte záujem o Mohendžodáro- tantra jógu pre ŽENY tak sa stretávame na mesačnej báze. Stretnutie trvá cca 2,5-3 hod.Zvyčajne sú to buď stredy alebo štvrtky a stretnutia sú od 18,00.

Na mojej FB stránke Mohendžodáro- tantra joga pre ženy, Powerjóga s Mariannou,  zvyknem napísať podrobnosti, tak si sledujte príspevky, ak máte záujem prísť .

Alebo mi napíšte mail a ja si Vás pridám do môjho mail listu, lebo stále na 100% napíšem isto aspoň týždeň dopredu mail. Zvyčajne je nás tak okolo 10-12.


Miesto konania je vždy Alžbetina 30 v Košiciach.

Občas hosťujem aj v štúdiu Mojajoga v Poprade, kde  vediem vždy aspoň 5 hod. workshopy - naposledy to bol workshop na tému Dôvera- vzťah k matke. Bol to zážitok hlavne vďaka ženám, ktoré sa zúčastnili.


Momentálne sa venujem svojmu Súkromnému centru pedagogicko psychologického poradenstva a prevencie   (www.psychologickecentrumkosice.sk )  a aj preto je frekvencia týchto večerných aktivít taká aká je. Vo svojom dennom povolaní som psychologičkou a psychoterapeutkou. Venujem sa detskej klientele ako aj psychoterapii dospelých. Moja práca je mojou vášňou.

Newsletter

O mne
Mgr. Marianna Mereššová – psychologička a certifikovaná lektorka tantra jógy Mohendžodáro (pod vedením MUDr.Moniky Sičovej Ma Deva Pranama). V každej žene je sila, naplnená zdravými inštinktami, vášňou a tvorivosťou. Nespracované zážitky a traumy sa neukladajú len v našej psychike, ale aj tele. Uvedomelou prácou so svojou dušou a telom sa rozpúšťajú, vedome uvoľňujú, stávame sa opäť živými. Ciest je mnoho a ja objavujem tú svoju.

Pokračovať
logo

Copyright © 2015 Balansia.sk. All Rights Reserved.
Created by Lias.sk - web stránky Košice