Mohendžodáro- tantra jóga pre ženy JAR 2017 marec

NOVÝ KURZ Mohendžodaro tantra joga pre ženy jar 2017 KOŠICE

Čo je to ?

Je to systém cvičení a meditácií, ktoré vedú ženu hlboko do svojho vnútra. Začneme viacej prežívať svoje telo, budeme vnímať, kde je živé a kde energia stagnuje. Spojíme sa so svojim srdcom, dôjdeme k mnohým vhľadom, prijmeme svoje emócie aj samú seba vo všetkých podobách (aspektoch). Vrátime sa k sebe samej, zdravej sebaláske, sebaúcte a dôvere vo svoju múdrosť aj intuíciu. Cvičenie Mohendžodáro aktivuje panvové dno, bráni poklesu panvového svalstva, energeticky bráni úniku energie a skrz ženské orgány a srdce rozvádza energiu do celého tela. Zo zdravotného hľadiska je vhodné pri problémoch s inkontinenciou, prelapsom maternice, ženských problémov (PMS, zápaly, kvasinky, neplodnosť). Budeme posilňovať panvové dno, rozvádzať energiu v tele, tancovať, meditovať, relaxovať v tichu ako aj počas mnou riadených relaxácií, pracovať s uvedomovaním tela a to všetko v bezpečnej ženskej skupine. Vek nehrá rolu.

Chceš opäť cítiť čerstvú krv v tvojich žilách, kostiach, šľachách, prúdiť energiu a rozpúšťať staré nánosy zaseknutých pocitov a napätia v tele?

Budeme sa znova vracať späť domov, do svojho tela, do svojho stredu. Do všetkých tých málo obývaných častí, o ktorých síce mysľou vieš, že ich máš, ale nevnímaš, málo cítiš. Znova sa zabývaš vo vlastnom tele.

Budeme sa veľa uzemňovať, veľa...spájať sa so zemou, s chodidlami, nohami, panvou, bruchom, srdcom, hlavou, rukami...

Okrem pre ženské telo výživných Mohendžodárovských asán, budeme aj meditovať, cvičiť bioenergetické cviky, tancovať a relaxovať v tichu ako aj skrz riadené vizualizácie. Verte mi, pocítite rozdiel. Workshopy sú vedené zážitkovou formou.

Na jednotlivých workshopoch preberieme 4 asány Materského okruhu

1.WORKSHOP
asána číslo 1, žena Kráska, žena Škaredá
2.WORKSHOP
asána číslo 2, žena Kňažka, žena Čarodejnica
3.WORKSHOP upresním
asána číslo 3, žena Herečka, žena Hysterka
4.WORKSHOP upresním
asána číslo 4, žena Milenka, žena Prostitútka
a možno aj 5.WORKSHOP upresním
uzavretie Materského okruhu

vstupné 22€ /workshop
Tento kurz má zmysel ak ho absolvuješ celý a preto tentokrát je potrebné uhradiť aspoň 4 workshopy dopredu. Bude to tak fér pre obe strany.
Na konci kurzu získate Certifikát o absolvovaní.
Predpokladaný začiatok polovica marca.
Budeme sa stretávať raz za tri týždne na 4 hod.workshopoch vo štvrtok resp.piatok k večeru.
Po začatí kurzu sa skupina uzavrie a už sa nedá doprihlásiť.

Čokoľvek sa chcete ešte dopýtať, píšte mi na info@balansia.sk

pozrite sa aj na www.mohendzodaro.eu

www.mohendzodaro.cz
prihlasovanie: info@balansia.sk resp.správa FB
Newsletter

O mne
Mgr. Marianna Mereššová – psychologička a certifikovaná lektorka tantra jógy Mohendžodáro (pod vedením MUDr.Moniky Sičovej Ma Deva Pranama). V každej žene je sila, naplnená zdravými inštinktami, vášňou a tvorivosťou. Nespracované zážitky a traumy sa neukladajú len v našej psychike, ale aj tele. Uvedomelou prácou so svojou dušou a telom sa rozpúšťajú, vedome uvoľňujú, stávame sa opäť živými. Ciest je mnoho a ja objavujem tú svoju.

Pokračovať
logo

Copyright © 2015 Balansia.sk. All Rights Reserved.
Created by Lias.sk - web stránky Košice