tantra jóga pre ženy

Zážitkový workshop
DÔVERA vs. NEDÔVERA  

Dôveruješ svetu, že je tým správnym miestom pre život ?
Že bude o  Teba dobre postarané ?
Alebo Ti je blízky postoj, že Ťa ktosi vhodil do víru života ?
A tak bojuješ o „prežitie“. Si v opozícii  a bojuješ. Alebo chceš zapadnúť, je to predsa bezpečné. V dospelosti si inými nahovoriť, ako by mal Tvoj život vyzerať, ako sa páčiť, ako byť  správne zbožná, v akom povolaní najviac zarobíš, čo Ti prinesie to správne postavenie, veď predsa musíš prežiť. Často ťa bolí hlava, v tele vnímaš napätie, tvoje okolie kontroluješ, necháš sa nahovoriť, na to, čo je pre Teba „dobré“. Zabudla si veriť svojim inštinktom. Poprieš svoju jedinečnosť, svoj talent, paradoxne vynakladáš množstvo úsilia na boj proti sebe, na boj s tými, ktorých si niekedy milovala, alebo sa okolím necháš „zotročiť“ a zabudneš na svoju hodnotu.
Vyskúšaj experiment a povedz životu áno, povedz áno svojim rodičom, povedz áno svojej jedinečnosti, svojim základom, svojim koreňom, svojim túžbam.  Znova ver životu, že sa o Teba postará, že má s Tebou dobré úmysly  Precíť  hlbokú dôveru v každej bunke svojho tela. Hlboký dôverujúci zážitok. Aby si bola sýta a tak schopná uzdravujúco vyživovať seba a svoje okolie.
V bezpečnom prostredí  vedomých žien si uvedomíme našu Dôveru v život.  Zvedomíme si ako sa prejavuje v našom tele, uvedomíme si jej uzdravujúcu silu. Preskúmame základy, prvú a druhú čakru. Zážitkovo preskúmame náš prvý vzťah v živote a to vzťah s našou  Matkou.  Je kľúčovou osobou nášho ženstva, našej dôvery v život a prekvapivo aj kľúčom k našim vzťahom v dospelosti. Bez zdravých a pevných koreňov sa nedá radostne žiť, pestovať zdravú lásku k sebe aj iným. Odvážne ich preskúmame.
Budeme sa veľa hýbať, tancovať, dokonca aj v meditácii, ktorá vás riadne preberie do života  . Budeme aj zdieľať, zodpoviem aj na zvedavé otázky. Naučíte sa aj uvoľniť a hlboko relaxovať vo svojom tele. Proste liečivý zážitok na tele a na duši.

Vezmi si so sebou: pohodlné oblečenie, ideálne širokú sukňu, šatku na oči


Newsletter

O mne
Mgr. Marianna Mereššová – psychologička a certifikovaná lektorka tantra jógy Mohendžodáro (pod vedením MUDr.Moniky Sičovej Ma Deva Pranama). V každej žene je sila, naplnená zdravými inštinktami, vášňou a tvorivosťou. Nespracované zážitky a traumy sa neukladajú len v našej psychike, ale aj tele. Uvedomelou prácou so svojou dušou a telom sa rozpúšťajú, vedome uvoľňujú, stávame sa opäť živými. Ciest je mnoho a ja objavujem tú svoju.

Pokračovať
logo

Copyright © 2015 Balansia.sk. All Rights Reserved.
Created by Lias.sk - web stránky Košice