POWERJÓGA MÁJ 2017

Power jóga so mnou je dynamická. zameraná hlavne na stred tela. Dávam si veľmi záležať na správnom prevedení asán. Chceme predsa aby sa naše telá správne precvičili, natiahli, uvoľnili. Cvičíme v malej skupine (max.7). Viem tak lepšie usmerniť a aj individuálne upraviť asány kvôli fyz. obmedzeniam (zvyčajne krčná chrbtica, platničky v driekovej oblasti).

Na záver vždy zaradím RELAXÁCIU aspoň 10 min. Niekedy je v tichu, s hudbou, niekedy je to riadená relaxácia. Som totiž aj relaxačný terapeut.

Moju klientelu tvoria hlavne ženy. Mám už síce aj stálu klientelu, ale rada privítam aj nové tváre :)

A preto ak máte nejaké otázky

0907639392

správa FB Mohendžodáro tantra jóga pre ženy, power jóga s Mariannou

PRIHLASOVANIE V sekcii Powerjoga/rezervacie  http://www.balansia.sk/rezervacia/first.php


Ak sa prihlásite a ste nová, doneste si so sebou aj jógovú podložku. Ak ešte nemáte viem aj zapožičať, ale odporúčam najmä vlastnú.

Ak ste nová /nový prvú, druhú lekciu vás nebudem nejako aktívne usmerňovať, cvičíme v skupine a vy sa budete predsa chcieť ako tak začleniť.

Zbytočné upozorňovanie na chyby nepridáva na dobrom pocite zo seba a zároveň sa tak preverí aj vaša odolnosť :) Po takej druhej lekcii začnem aj aktívnejšie dávať pokyny, tak aby ste "dostali tie správne noty" a začali objavovať čaro powerjógy pre svoje telo a myseľ.

Začali sme už od 2.1.1017 a postupne nahadzujem nové termíny na rezervácie.

Určite budeme cvičiť v stredy,piatky, niekedy aj pondelky. Počas januára sa ešte snažím zladiť svoju prácu psychológa spolu s jógovou praxou.


pondelky  18,45-20,00 - tie budú cca každý druhý týždeň

stredy   18,45-20,00Marianna
Newsletter

O mne
Mgr. Marianna Mereššová – psychologička a certifikovaná lektorka tantra jógy Mohendžodáro (pod vedením MUDr.Moniky Sičovej Ma Deva Pranama). V každej žene je sila, naplnená zdravými inštinktami, vášňou a tvorivosťou. Nespracované zážitky a traumy sa neukladajú len v našej psychike, ale aj tele. Uvedomelou prácou so svojou dušou a telom sa rozpúšťajú, vedome uvoľňujú, stávame sa opäť živými. Ciest je mnoho a ja objavujem tú svoju.

Pokračovať
logo

Copyright © 2015 Balansia.sk. All Rights Reserved.
Created by Lias.sk - web stránky Košice